rayarealestate.imot.bg Обяви 0 За нас Контакти
Дава под Наем 3-СТАЕН
град Пловдив, Кършияка
490 €
958.36 лв.

(4.45 €, 8.70 лв./m2)
Цената е с включено ДДС
Публикувана в 13:55 на 15 май, 2026 год.
Обявата е посетена 32 пъти.
Площ:
110 m2
Етаж:
10-ти от 10

Описание на имота:

🏡 ТРИСТАЕН АПАРТАМЕНТ ПОД НАЕМ В КЪРШИЯКА

💰 490 / месец

📐 110 кв.м

🏢 10/10 етаж

ID на имота: 2190

✨ Raya Real Estate Ви предлага тристаен апартамент под наем в кв. Кършияка, гр. Пловдив.

📍 Имотът е с площ от 110 кв.м и е разположен на 10-ти етаж в сграда с асансьор.

- подходящ за семейство

📌 Имотът се намира в предпочитан район, в близост до Панаира, Фантастико, спирки на градски транспорт и всички необходими удобства.

ИЗПРАТИ ЗАПИТВАНЕТО

Дава под Наем 3-СТАЕН
град Пловдив, Кършияка
Обява: 2d177884250148345

490 €
958.36 лв.
(4.45 €, 8.70 лв./m2)

Цената е с включено ДДС
ЗАПАЗИ ОБЯВАТА

Местоположение: град Пловдив, Кършияка